| Pressure Range | 0.5-2.5Mpa |
|---|---|
| Leakage Rate | 0.05% |
| Application | Valve |
| Surface Treatment | Smooth |
| Durability | High |
| Life Span | 50000 Times |
|---|---|
| Operating Temperature | Wide Operating Temperature Range |
| Coil Type | Encapsulated |
| Temperature | -20℃~80℃ |
| Structure | Integral Structure |
| Structure | Diaphragm |
|---|---|
| Pressure Rating | 150 PSI |
| Material | Rubber |
| Flow Direction | Unidirectional |
| Surface Treatment | Smooth |
| Material | Gummi |
|---|---|
| Größe | Individualisiert |
| Leckrate | 0,05% |
| Struktur | Zwerchfell |
| Anwendung | Ventil |
| Valve Operation | On/Off |
|---|---|
| Mounting Type | Direct Mount |
| Thickness | 3mm |
| Media | Air |
| Replacement | Weathermatic Kit |
| Pressure Rating | 150 PSI |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Material | Rubber |
| Temperature Range | 0-200°F |
| Valve Operation | On/Off |
| Temperature Range | -10°C To 80°C |
|---|---|
| Sealing | Good Sealing |
| Fluid | Air, Water, Oil |
| Fit | Drainer |
| Color | Black Or Customized |
| Features | Aging Resistance |
|---|---|
| Temperature Range | 0-100 Degrees Celsius |
| Leakage Rate | 0.05% |
| Material | Rubber |
| Flow Direction | Unidirectional |
| Features | Aging Resistance |
|---|---|
| Media | Air |
| Diameter | 5-1500mm |
| Flow Direction | Unidirectional |
| Temperature Range | 0-100 Degrees Celsius |
| Temperature Range | 0-100 Degrees Celsius |
|---|---|
| Leakage Rate | 0.05% |
| Structure | Diaphragm |
| Actuation Method | Pneumatic |
| Material | Rubber |